W poniedziałek 15 kwietnia odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, gdzie uczniowie naszej szkoły przeprowadzili warsztaty języka angielskiego w klasie ósmej.

Prowadzacy zajęcia przybliżyli różne metody nauki języka angielskiego oraz doskonalenia umiejętności językowych. Swoimi pomysłami i zaangażowaniem udowodnili, że nie trzeba być nauczycielem, aby móc przekazać wiedzę i zainspirować innych do nauki. Dzieki pracy w grupach, uczniowie klasy ósmej rozwijali także umiejętności miękkie, takie jak kreatywność, komunikacja, współpraca z rówieśnikami.

Czas minął nam miło i szybko, za co bardzo Wam, Drodzy Ósmoklasiści dziękujemy!

Trzymamy za Was kciuki na zbliżających się egzaminach. Good luck!!!💚

Kierujemy serdecznie podziękowania dla Dyrekcji SP nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie oraz dla wychowawczyni kl. 8, za umożliwienie przeprowadzenia zajęć Było nam bardzo miło gościć u Was.
Dziękujemy!