Nasza drużyna strzelecka zwyciężyła w 3 rundzie Szkolnej Ligi Strzeleckiej, umacniając się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. O ile samo zwycięstwo nie jest wielkim zaskoczeniem, to styl i ilość zdobytych punktów (565pkt na 600pkt) jest godny podziwu.

Zawody w trzeciej rundzie odbyły się w SP nr1 w Kłodawie. Wzięło w nich udział 8 drużyn z 6 szkół, które reprezentowało 76 zawodników.

Skład zwycięskiej drużyny: Wiktoria Frątczak, Kinga Kalinowska, Nikola Stegenda, Oskar Rutkowski, Jan Felczyński i Wiktor Andrzejewski.

Oprócz zdobyczy drużynowej, jak zwykle nasi strzelcy mogą się pochwalić indywidualnymi osiągnięciami: Kinga Kalinowska -srebro w kategori dziewcząt, Wiktor Andrzejewski -złoto, Jan Felczyński -srebro w kategori chłopców. Oskar Rutkowski i Wiktoria Frątczak, tym razem otarli się o podium zajmując czwarte miejsca. Nasza druga drużyna zajęła 6 miejsce. Wyniki wszystkich zawodników, jak zwykle dostępne są na stronie sls.zsoitklodawa.pl.

Szansa na dalsze zdobycze punktowe już wkrótce, bo 24 marca w Łęczycy.

Naszym zawodnikom gratulujemy a organizatorom z "Jedynki" dziękujemy za zorganizowanie fajnych zawodów.