14 marca 2023 roku gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłodawie i było to dla nas pełne radości i życzliwości spotkanie. W ramach współpracy międzyszkolnej uczniowie klas IIIA i IVA LO przeprowadzili zajęcia z języka angielskiego dla uczniów klas ósmych. Zajęcia miały charakter warsztatów, podczas których za pomocą gier oraz aplikacji do nauki języka uczniowie poszerzali praktyczną znajomość angielskiego.

Uczniowie z klasy 8A i 8B rozwiązywali zadania z ogromnym zaangażowaniem. Bardzo im za to dziękujemy! I nie przesadzamy wcale, ponieważ są to grupy z ogromnym potencjałem!

Chcemy szczególnie podziękować Pani Dyrektor SP nr 1 Beacie Kołuda za umożliwienie nam przeprowadzenia zajęć z młodzieżą kłodawskiej „Jedynki”. Podziękowania kierujemy do wychowawców klas ósmych: Pani Małgorzaty Jesiony oraz Pani Arlety Sławińskiej, za inicjatywę i za gościnność. Pani Arleta zaprojektowała okolicznościowe breloczki „ZSOiT Kłodawa”, które zostały wydrukowane na drukarce 3D. Otrzymaliśmy je z okazji 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Kłodawie. To bardzo miły upominek !

Dziękujemy ! Liczymy na owocną współpracę w przyszłości. Podczas warsztatów nasi uczniowie byli pod opieką nauczycielki j.angielskiego- p. J.Kołodziejskiej.