30 marca uczniowie kształcący się w zawodzie technik logistyk sprawdzili swoje umiejętności związane z organizacją transportu podczas II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu "POTYCZKI TRANSPORTOWE".

Celem konkursu było pobudzenie ambicji i chęci doskonalenia umiejętności w zakresie transportu, spedycji i logistyki oraz podniesienie poziomu kompetencji zawodowych uczestników i współpraca między szkołami kształcącymi w tym zawodzie. Inicjatywa objęta była patronatem merytorycznym przez Wyższą Szkołę Zawodową im. Witelona w Legnicy a organizatorem ZSOiZ w Bolesławcu.

W konkursie wzięło udział 65 szkół z całej Polski, około 500 uczniów. Poziom był bardzo wyrównany, o zwycięstwie decydowały nie tylko poprawne odpowiedzi ale również czas w którym uczestnicy wykonywali zadania.

Uczeń klasy 3 lg4 Dominik Kozioł otrzymał wyróżnienie za zdobycie czwartego miejsca zdobywając 100 % punktów.

Serdecznie gratulujemy!!!