„Nie wystarczy dawać temu, kto prosi, ale trzeba dawać temu, kto potrzebuje.” Te słowa towarzyszyły nam podczas tegorocznej akcji licytacji bombek świątecznych. Zebraliśmy wtedy 1551 złotych.

Miło nam poinformować, że za zebrane pieniądze, we współpracy z hospicjum w Koninie, zakupiliśmy dwa wózki inwalidzkie. Wózki te trafiły do Pani Krystyny oraz Pana Józefa, dotkniętych chorobą nowotworową, przez którą zwykle poruszanie stało się problemem. W imieniu Pana Józefa wózek odebrala jego żona. Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu przyczyniliśmy się do ułatwienia Państwu funkcjonowania w tym trudnym dla Was i Waszych rodzin czasie.

Dziękujemy tym, którzy byli zaangażowani w licytację: tym, którzy bombki ozdobili i tym, którzy wylicytowali te małe dzieła sztuki amatorskiej. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Edyty Kaźmierczak, pracownika hospicjum, która znając zakres potrzeb w naszym środowisku wskazała nam osoby oraz koordynowała naszymi działaniami.

Zapraszamy na kolejną licytację już w grudniu. ZSOiT w Kłodawie potrafi pomagać!!! My to wiemy: więcej jest radości w dawaniu aniżeli w braniu.

Szkolny Klub Świątecznej Pomocy.