IV runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej odbyła się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr1 w Łęczycy.

Nasza pierwsza drużyna w składzie: Wiktoria Frątczak, Kinga Kalinowska, Nikola Stegenda, Oskar Rutkowski, Jan Felczyński i Wiktor Andrzejewski, nie dała żadnych szans rywalom, zwyciężając potężną przewagą 39pkt nad drugą drużyną (Szkoła Podstawowa nr 1 w Kłodawie). Dla porównania, przewaga przed tą rundą w klasyfikacji generalnej wynosiła 24pkt.

Na tym nie koniec. Indywidualnie zgarnęliśmy aż cztery trofea:
w klasyfikacji chłopców:
- I miejsce Wiktor Andrzejewski
- II miejsce Oskar Rutkowski
- III miejsce Jan Felczyński
w klasyfikacji dziewcząt:
- I miejsce Kinga Kalinowska.

Tradycyjnie organizatorzy uhonorowali najlepszych zawodników z każdej z drużyn. W pierwszym zespole reprezentującym naszą szkołę, najlepsza okazała się Kinga Kalinowska a w drugim Agata Wojciechowska.

Gratulujemy i niezmiennie zachęcamy do odwiedzenia naszej Strony Szkolnej Ligi Strzeleckiej, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące osiągnięć wszystkich zawodników.

Finałowa runda ligi już wkrótce - 5 kwietnia w Naszej Szkole.