24.01.2023r. odbyła się runda inaugurująca VII edycję Szkolnej Ligi Strzeleckiej. Gospodarzami tego wydarzenia był ZSRCKU w Kościelcu. W turnieju wzięło udział osiem drużyn z sześciu szkół powiatu kolskiego i powiatów ościennych. Zawody te odbywają się jak co roku pod patronatem Starostwa Kolskiego.

Nasza drużyna w składzie: Wiktoria Frątczak, Kinga Kalinowska, Agata Wojciechowska, Oskar Rutkowski, Wiktor Andrzejewski i Jan Felczyński zdobyła drugie miejsce. W indywidualnych klasyfikacji nasi strzelcy zajęli także miejsca na podium.
Pierwsze miejsce w klasyfikacji dziewcząt zajęła Wiktoria Frątczak. W klasyfikacji indywidualnej chłopców drugie miejsce zajął Oskar Rutkowski.
W zawodach wystąpiła także druga drużyna, reprezentująca naszą szkołę, która zajęła szóste miejsce.

Ponieważ różnice pomiędzy drużynami zajmującymi czołowe miejsca są niewielkie, zapowiada się zacięta rywalizacja. Wszystkie wyniki, także pozostałych zawodników, znajdziecie na stronie Szkolnej Ligi Strzeleckiej.

Życzymy naszym zawodnikom utrzymania wysokiej formy w następnych turach i czekamy na więcej sukcesów :)