12 stycznia 2023r. nasz szkolny zespół "Bravo" uczestniczył w 26. PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI BOŻONARODZENIOWEJ „ANIOŁY” - KONKURSIE ŚPIEWANIA KOLĘD. Konkurs miał miejsce w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie, zorganizowany został przez:
- Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
- Klasztor OO. Franciszkanów w Koninie
- Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim
- Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Kleczewie.

Miło nam poinformować, że nasza uzdolniona młodzież zdobyła jedną z nagród i tym samym uplasowała się w pierwszej trójce konkursu.

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi "Bravo" a w szczególności dzisiejszym wykonawcom (reprezentantom zespołu): Oli Kubiś, Aleksandrze Ostrowskiej, Malwinie Przybyłowskiej, Alicji Mikołajczyk, Gabrysi Bagińskiej, Alanowi Zacharjaszowi, Kubie Włodarczykowi i Kacprowi Machinie.