Dnia 18 października 2021, zgodnie z tradycją naszej szkoły, odbyły się Otrzęsiny Klas Pierwszych. Uczniowie klas: IA liceum, I technikum logistycznego oraz I technikum elektrycznego i informatycznego zostali poddani kilku próbom, dzięki którym stali się pełnoprawnymi członkami nasze społeczności.

Pierwszym zadaniem z jakim przyszło im się zmierzyć było mierzenie drabinki zapałkami. Niezwykłą dokładnością i precyzją wykazała się klasa I TI/TE, tym samym wygrywając tę konkurencję.

Do kolejnego wyzwania, jakim było namalowanie portretu wychowawcy, niezbędna okazała się wizja artystyczna i talent plastyczny uczestników. Niesamowicie trudne okazało się wyłonienie zwycięskiej klasy. Ostatecznie, I miejsce zajęła klasa IA.

Nasze szkolne kotki powinny być słodkie i zręczne, ale przede wszystkim mądre, z tego względu został przeprowadzony quiz o szkole, który składał się z 16 różnorodnych tematycznie pytań. Tą wszechstronną wiedzą wykazała się trójka intelektualistów z klasy I TL.

Humorystycznym akcentem całej uroczystości był „Oprysk” – uczestnicy Otrzęsin doskonale wiedzą co kryje się pod tą tajemniczą nazwą.

Zwieńczeniem ceremonii przyjęcia do naszej szkolnej rodziny było złożenie przysięgi przez klasy pierwsze.

Gratulujemy wszystkim kotom wytrwałości.

Mamy nadzieję, że będziecie godnie reprezentować naszą szkołę.