Jest nam bardzo miło poinformować, że Konrad Kaczmarek uczeń klasy IV Technikum Informatycznego znalazł się w gronie laureatów Matematycznego Kalendarza Adwentowego w grupie Seniorzy 2020.

Konkurs został zorganizowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego – Departament Edukacji i Nauki, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu oraz Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego.

Uczestnicy Konkursu rozwiązywali zadania a wyniki przesyłali za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej konkursu do godziny 18:00 następnego dnia. Przez 25 kolejnych dni grudnia uczniowie zmagali się zarówno z zadaniami, jak i czasem, gdyż on również był brany pod uwagę w rankingu końcowym.

Nasz uczeń zakończył konkurs na 5 pozycji wśród uczniów szkół średnich całego województwa wielkopolskiego, tracąc zaledwie 1 punkt do pierwszego miejsca. Ostatecznie zaciętą walkę w czołówce rozstrzygnęły ułamki sekund którymi różnił się czas przesłanych odpowiedzi.

Konrad gratulujemy i jesteśmy dumni !!!

Życzymy kolejnych sukcesów !!!

Podsumowanie konkursu: kalendarzadwentowy.edu.pl/.../2021-01-07-ms...

Strona konkursu: kalendarzadwentowy.edu.pl/