WIOSNA!

Jeszcze może mało widoczna, ale już jest z nami.

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny Samorząd Szkolny ZSOiT zorganizował konkurs na najciekawszą autoprezentację. Uczniowie zaprosili nas do świata swoich pasji i talentów.

Otrzymaliśmy 22 prace wykonane przez uczniów z następujących klas:

Liceum - I A, IIA, IIB, IIIA
Technikum – I TE/TLG, I TLG, II TE/TLG, IITI 5, II TI 4, II TLG 4.

Ponieważ tematyka konkursu była bardzo szeroka więc tylu, ilu uczniów, tyle pasji i zainteresowań, dlatego też podzieliliśmy prezentacje na oddzielne grupy tematyczne. Osobno te związane z tańcem, osobno ze śpiewem, fotografią, rysunkiem, sportem. Po opublikowaniu wszystkich prac wyłoniliśmy zwycięzcę naszego szkolnego konkursu. Został nim Kacper Machina z klasy II A LO. Wybór był bardzo trudny, różnice punktowe minimalne. Dlatego wszyscy uczestnicy są wygranymi, rozwijają się, mają swoje hobby a na dodatek nie wstydzą się o nim mówić. Sprawiają, że życie nabiera smaku i głębszego sensu.

Gratulujemy Wam!