29 kwietnia 2024r. w naszej szkole uczniowie klas ósmych wzięli udział w organizowanych co roku specjalnie dla nich Drzwiach Otwartych Szkoły.

Swoją obecnością zaszczycili nas uczniowie ze szkół: SP nr 1 im. Jana Pawła II w Kłodawie, SP nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, SP im. Józefa Jakubowskiego w Górkach, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego SPSK w Wólce Czepowej, SP w Lubońku, SP w Korzeczniku i Katolicka Szkoła Postawowa SPSK im. Św. Faustyny w Pniewie.

Podczas Drzwi Otwartych nasi goście mieli możliwość wzięcia udziału w przygotowanych zajęciach, zobaczyć jak wyglądają sale lekcyjne, poznać nauczycieli, a także spotkać się ze swoimi starszymi koleżankami i kolegami którzy wybrali naszą szkołę i tu kontynuują swoją edukację.

Kochani Ósmoklasiści mamy nadzieję, że miło spędziliście dzisiejszy dzień w murach naszej szkoły.
Życzymy Wam samych trafnych wyborów, ale przede wszystkim powodzenia na egzaminie.
Trzymamy za Was kciuki i mamy nadzieję do zobaczenia we wrześniu!