Z przyjemnością informujemy, że 8 listopada 2023 roku odbyła się Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus w naszej szkole. Wydarzenie to stanowiło nie tylko wyjątkową okazję do sprawdzenia umiejętności językowych naszych uczniów, ale również doskonałą okazję do rozwijania pasji i zamiłowania do języka angielskiego.

W tegorocznej edycji Olimpiady wzięło udział 14 uczniów, którzy odważnie zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami sprawdzającymi ich umiejętności czytania ze zrozumieniem, ćwiczeń komunikacyjnych, znajomości słownictwa i gramatyki. Cieszymy się, że mieliśmy okazję podziwiać talent i zaangażowanie naszych uczniów w dziedzinie języka angielskiego. Zadania Olimpiady były starannie dostosowane do poziomu zaawansowania językowego uczniów, co pozwoliło każdemu z nich wykazać się w sposób, który był dla nich wyzwaniem, jednocześnie dostosowanym do ich umiejętności. Rozwiązując zadania, uczestnicy mieli okazję nie tylko udowodnić swoją wiedzę, ale także rozwijać umiejętność skutecznej komunikacji w języku angielskim. Jesteśmy dumni z zaangażowania i wysiłku wszystkich uczestników oraz dziękujemy nauczycielom, którzy pomogli w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy im dalszych sukcesów w rozwijaniu umiejętności językowych. Bądźcie gotowi na kolejne wyzwania, ponieważ nasza szkoła zawsze stawia na rozwój i poszerzanie horyzontów naszych uczniów!