18 października w naszej szkole odbył się tradycyjny turniej klas pierwszych nazywany „OTRZĘSINAMI”. W rywalizacji wzięło udział pięć klas pierwszych. Uroczystość miała na celu oficjalne przyjęcie nowych uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej. Organizatorami imprezy byli tegoroczni maturzyści oraz Samorząd Szkolny. Imprezę otworzył Pan Dyrektor Jerzy Markowski.

Podczas konkurencji zawodnicy wykazali się niesamowitą odwagą i kreatywnością. Pojedynki, które należały do dziedziny sportowej wymagały ogromnego wysiłku i doskonałej sprawności fizycznej, a rywalizacje w dziedzinie wiedzy ogólnej zmuszały do skupienia i wyciszenia. Uczniowie nie tylko walczyli o główną nagrodę, jaką był „KOT PRZECHODNI”, ale również mogli lepiej się poznać oraz umocnić koleżeńskie więzi.

Zwycięzcami tegorocznych Otrzęsin zostali

uczniowie klasy ITE/TG. Jury wybrało również Najsympatyczniejszego Kota roku – Wiktorię Zduńczyk oraz Najaktywniejszego Kota Roku – Gabrielę Piaseczną.

Gratulujemy wygranej. Na zakończenie pierwszoklasiści i maturzyści, czyli wszyscy uczestnicy zabawy zatańczyli wspólnie Belgijkę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju oraz zabawę w duchu fair play.