Rok szkolny 2012/2013 rozpoczęty

Drukuj

Kolejny rok szkolny przed nami! 3 września na boisku szkolnym rozpoczął się rok 2012/2013. Mimo słonecznej pogody na wielu twarzach widać było napięcie. Pierwszoklasiści niepewnie rozglądali się wokoło, maturzyści także mieli niezbyt pewne miny. Ten rok to przecież matura w tle, brrrr! Uroczystość rozpoczęła się podniośle, od hymnu państwowego. Uroczystość była także dla niektórych naszych uczniów miłym zaskoczeniem ponieważ odebrali zasłużone nagrody za świadectwo z wyróżnieniem i aktywność społeczną w roku ubiegłym. Potem nasi nowi koledzy poznali wychowawców i nauczycieli, którzy odtąd prowadzić ich będą do egzaminów. Życzymy sukcesów. Pierwszym klasom pomyślnego dobrnięcia do końca roku, maturzystom zdania matury, przyszłym technikom i kolegom z zsz pomyślnych egzaminów. Bo jak dobrze policzyć...koniec roku tuż, tuż!

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews