WARSZTATY RADIA MIX FM

Drukuj

warsztaty mix29 stycznia 2020 roku w trakcie ferii zimowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie odbyły się warsztaty Szkolnego Radia MIX FM. Nasze radio dzięki przychylności władz Kopalni Soli "Kłodawa" w Kłodawie wzbogaciło się o nowy sprzęt radiowy. Podczas warsztatów ćwiczyliśmy emisję głosu i pracowaliśmy nad dykcją. Dowiedzieliśmy się na czym polega praca dziennikarza, nauczyliśmy się zbierać i redagować informacje oraz zaprezentować je przed mikrofonem. Pracowaliśmy też jako prezenterzy radiowi oraz reporterzy. Swoje umiejętności prezentujemy na antenie Szkolnego Radia MIX FM. Młodzi radiowcy to:
1. Fedorowicz Albert klasa IALO
2. Machina Kacper klasa IALO
3. Arkuszewska Julia klasa IALO
4. Wysocki Jakub klasa I4TL
5. Murakowski Piotr klasa I4TL
6. Olejniczak Kacper klasa I4TL
7. Ziółkowski Mateusz klasa I5TL
8. Piaseczny Bartosz klasa I5TE
9. Rosiak Michał klasa I5TL
10. Gralak Ola klasa I5TL
Opiekę nad młodzieżą pełnili opiekunowie radia: Aleksandra Arkuszewska, Anna Ostrowska i Krzysztof Arkuszewski. Wspólnie spędzony czas był świetną okazją do integracji całego radiowego zespołu. Kolejne warsztaty już wkrótce tyle, że w ogólnopolskiej rozgłośni radiowej pod okiem zawodowych dziennikarzy, reporterów i realizatorów audycji radiowych.
Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania Kopalni Soli "Kłodawa" za przekazany sprzęt, który pozwoli na rozwijanie naszych zainteresowań i pasji do radia.

Dziękujemy!

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews