„Matematyczni Odkrywcy”

Drukuj

W pierwszym etapie w gablotach matematycznych (na I i II piętrze szkoły) zostało umieszczonych kolejno 10 zagadek/rebusów matematycznych. Należało je rozwiązać zgodnie z podpowiedzią umieszczoną na dole zagadki. W trakcie drugiego etapu konkursu należało odszukać porozmieszczane w różnych miejscach szkoły QR KODY, zeskanować oraz rozwiązać .

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce: Natalia Rzepka (II Tlg), Natalia Dobrowolska (II Tlg)
I miejsce: Daria Olszewska (IIa LO), Natalia Prusińska (II Tlg)
II miejsce:Klaudia Kubajka (Ib LO), Zuzanna Walczak (Ib LO)
III miejsce: Julia Fąkowska (IV Tlg), Amelia Borzuchowska (IV Tlg)
GRATULUJEMY !!!
Uczniowie w ramach nagrody otrzymają odpowiednio celujące oraz bardzo dobre oceny cząstkowe z matematyki. Pozostałych uczniów zapraszamy do wspólnej zabawy matematyką w kolejnych edycjach. Organizatorkami konkursu były nauczycielki matematyki Anna Ostrowska oraz Aneta Modrzejewska.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews